Гідроізоляція фундаментів

Якісна та довговічна гідроізоляція фундаменту - запорука безпеки та надійності всієї будівлі на довгі роки.

З матеріалами Drizoro ми виконуємо саме таку гідроізоляцію

Технологія гідроізоляції фундаментів

Мішок будівельної суміші Maxseal SuperТехнологія гідроізоляції DRIZORO для фундаментів та підземних конструкцій в основному базується на унікальних властивостях матеріалу MAXSEAL SUPER, а саме його осмотичній дії. Це цементна суміш зі спеціальними добавками та заповнювачем, яка створює водонепроникне покриття для захисту від проникнення вологи.

Але важливою особливістю MAXSEAL SUPER є здатність його активних речовин проникати в бетон через його капілярну систему, герметизувати та захищати його на десятки років. Суміш можна наносити на свіжий або висохлий бетон. MAXSEAL SUPER є оптимальним рішенням для гідроізоляції бетонних поверхонь безпосередньо перед заливкою плити. Він реагує з лужними сполуками в бетоні, що призводить до створення повністю водонепроникного покриття. Це підходить для гідроізоляції великих горизонтальних бетонних поверхонь без з'єднань або перекриттів.

MAXSEAL SUPER також можна змішувати з водою та наносити на висохлий бетон за допомогою щітки. Це підходить для ущільнення стін підземних приміщень, сталих бетонних плит, з'єднань стін та колон. MAXSEAL SUPER захищає бетон на всіх етапах будівництва та є екологічно безпечним продуктом.

MAXSEAL SUPER є ідеальним варіантом для гідроізоляції бетонних поверхонь методом сухого посипання "Dry Shake".

Фундаментна плита на етапі улаштування арматурного каркасу

За цією технологією, процес гідроізоляції виконується в момент улаштування фундаментної плити, а саме можна нанести MAXSEAL SUPER на арматуру плити на етапі улаштування арматурного каркасу. Також можливе нанесення класичним способом: приготування розчину з MAXSEAL SUPER та води та нанесення на висохлий бетон за допомогою щітки (обмазувальна гідроізоляція).

MAXSEAL® SUPER також можна використовувати для гідроізоляції стін підземних приміщень, бетонних плит, примикань стін та колон та інших подібних вузлів. Цей матеріал може бути легко адаптований до процесу будівництва без затримок або втручань в інші зони.

Гідроізоляція фундаментної плити


Виконання базових вузлів конструкції фундаменту

Гідроізоляція стиків та примикань

Герметизація стиків виконується монтажем MAXJOINT W-SEAL різних розмірів у залежності від товщини плити, а також систему MAXURETHANE INJECTION TUBE для закачування спеціальних поліуретанових матеріалів для повної герметизації. Цей процес важливий для забезпечення надійності та тривалості експлуатації будівельних конструкцій.

Улаштування стику балки перекриття

Процес виконання герметизації та гідроізоляції стику балки перекриття та стіни фундаменту полягає у заповненні стику структурною ремонтною сумішшю. Далі виконується гідроізоляція двокомпонентним гнучким покриттям з армуванням, яке здатне компенсувати невеликі деформації

Стики підпірних стін

 • Суміш, що миттєво зупиняє воду MAXPLUG
 • Гідроізоляційний матеріал (два шари): MAXSEAL SUPER
 • Структурна ремонтна суміш: MAXREST / MAXRITE
 • Гідроізоляційне покриття (два шари): MAXSEAL FLEX армований сіткою DRIZORO MESH 58

Холодні шви між підпірними стінами (та у інших подібних місцях) є потенційно найвразливішими місцями для подальшого проникнення води та вологи. Для надійної герметизації потрібно виконати заповнення шву структурним ремонтним матеріалом. За умови наявності активного протікання води спочатку виконати заповнення шву гідравлічним цементом для їх зупинки. І далі покрити всю поверхню шву гнучкою двокомпонентною гідроізоляцією, яка витримує незначні рухи конструкції

Примикання фундаментної плити до стіни

 • Структурна ремонтна суміш: MAXREST / MAXRITE
 • Перший шар: MAXSEAL FLEX армований сіткою DRIZORO MESH 58
 • Другий шар: MAXSEAL FLEX

Протікання води через примикання плити до стіни фундаменту є дуже поширеним явищем при експлуатації будівлі. Для запобігання цього важливо заповнити шви між плитою та стіною структурним ремонтним матеріалом, таким як MAXREST / MAXRITE, які в свою чергу мають свої різновили в залежності від завдань та умов. У разі активного протікання води спочатку використовують гідравлічний цемент MAXPLUG для зупинки протікання. Далі, на всю поверхню шва наносять гнучку двокомпонентну гідроізоляцію, яка здатна витримувати незначні рухи конструкції.

Герметизація анкерного кріплення

 • Джгут-ущільнювач
 • Водореактивна ін'єкційна смола: MAXURETHANE INJECTION
 • Суміш, що миттєво зупиняє воду MAXPLUG
 • Гідроізоляційне покриття (два шари): MAXSEAL FLEX армований сіткою DRIZORO MESH 58

Процес ущільнення отвору, в який встановлюють анкери виконується за допомогою водореактивної інʼєкційної смоли із серії MAXURETHANE INJECTION, яка заповнює всі порожнечі та щілини. Після виконання інʼєктування та надійною герметизацією отвору матеріалом MAXPLUG на поверхню наноситься гнучкий гідроізоляційний матеріал з армуванням. Герметизація анкерного кріплення важлива для забезпечення довговічності та надійності кріплення, а також для запобігання пошкодження конструкції внаслідок вологості та корозії.

Стик підпірної стіни та плити

 • Гідроізоляційний матеріал (два шари): MAXSEAL SUPER / MAXSEAL FLEX
 • Водонабухаючий профіль: MAXJOINT W-SEAL
 • Система ін'єкційних ПВХ трубок: MAXURETHANE INJECTION TUBE

Для герметизації стиків стіни фундаменту та плити використовують спеціальний водонабухаючий профіль MAXJOINT W-SEAL різних розмірів. Для досягнення повної герметизації може застосовуватися система MAXURETHANE INJECTION TUBE, яка дозволяє закачувати поліуретанові матеріали в шви та отвори вже після монтажу бетонних конструкцій за рахунок заздалегідь змонтованої системи ПВХ трубок. Герметизація стиків є важливою складовою будівельної технології, що дозволяє забезпечити надійність та тривалість експлуатації конструкцій.

Матеріали для гідроізоляції фундаменту

 • Maxseal-M

  Однокомпонентна жорстка полімерцементна гідроізоляція

  1 360,00 
 • Maxseal Flex

  Двокомпонентна гнучка полімерцементна гідроізоляція, що витримує позитивний та негативний тиск води

  5 460,00 
 • Maxseal Super

  Гідроізоляційне покриття на цементній основі, що проникає у структуру поверхні та закриває пори в бетоні

  2 595,00 

Матеріали та технології для гідроізоляції та захисту

Готові надати технічну підтримку вашого проекту та професійну консультацію по матеріалам з розрахунком кількості та вартості

Роботи з гідроізоляції та захисту

Професійна та висококваліфікована реалізація проектів з гідроізоляції та захисту бетонних конструкцій. Гарантія результату