Комплексна гідроізоляція підвальних комерційних приміщень, вул. Теремківська, м.Київ

Зовнішня гідроізоляція фундаменту, м.Ужгород
Зовнішня гідроізоляція фундаменту з ФБС блоків, м.Харків

Комплексна гідроізоляція всіх підвальних приміщень багатоквартирного будинку зсередини. Стіни монолітні

Використані матеріали

Maxseal Flex
Maxrite 500
Maxseal Super
Maxplug
Maxrest Passive
Maxflex XJS

Безпроблемна експлуатація

з 09.2015 року по сьогодні

Завдання

Багатоквартирний будинок на стадії будівництва. Підвальні приміщення багатоповерхового будинку планують використовувати як комерційні та технічні приміщення. Тому важлива 100% сухість усередині. Стіни - монолітний залізобетон, бетонна підлога - міцна. Кілька конструкційних деформаційних швів на стінах і на підлозі.

Рішення

Роботи з гідроізоляції підвалів зсередини виконувалися в кілька етапів.

Для запобігання активним протіканням води, було розшито та облаштовано штроби вертикальні примикання стіна-стіна на висоту 1,6-3,5 м (залежно від рівня ґрунту) та горизонтальні примикання стіна-підлога. Дані штроби запакували ремонтним матеріалом надшвидкого схоплювання Maxplug в силу активного підпору води з нанесенням поверх гнучкого гідроізоляційного матеріалу Maxseal Flex на цементній основі з армуванням склосіткою. Це дасть змогу гідроізоляційному покриттю витримувати більш значні деформації, які потенційно можливі в новій будівлі.

Арматурні та інші металеві випуски обробляли антикорозійним матеріалом Maxrest Passive. Невеликі нерівності на стінах у кількох місцях були прошпакльовані ремонтним матеріалом Maxrite 500. Бетонну поверхню стін і підлогу розкрили проникаючим полімерцементним матеріалом для гідроізоляції Maxseal Superr.

Гідроізоляцію деформаційних швів виконували за такою технологією: розшивання шва, запаковування матеріалом Maxplug, розтин гнучким матеріалом Maxseal Flex і подальший монтаж еластичної водонепроникної стрічки Maxflex XJS.

 

Бажаєте отримати якісну гідроізоляцію?

Наші спеціалісти безкоштовно розроблять індивідуальне рішення для вашої проблеми, використовуючи перевірені технології.

Також виконають розрахунок кількості матеріалів та робіт


097 021 22 33

info@drizoro.com.ua


Запит на консультацію

    Запит консультацію по комплексу робіт

      Зателефонуйте мені