Гідроізоляція підвалу приватного будинку, смт.Глеваха, Київська обл.
Внутрішня гідроізоляція підвалу, інʼєкційна гідроізоляція стін, Київська обл.

Гідроізоляція резервуарів питної води у готелі Hyatt Regency. Демонтаж старої гідроізоляції, ремонт поверхні, нанесення полімерцементної гідроізоляції Drizoro

Використані матеріали

Maxseal Flex
Maxrite 500

Безпроблемна експлуатація

з 02.2017 року по сьогодні

Завдання

Діючі резервуари питної води готельного комплексу. Стіни - монолітний бетон, на стінах стара гідроізоляція, яка не виконує свої функції. Необхідно демонтувати стару гідроізоляцію, підготувати поверхню та нанести нову гідроізоляцію, яка матиме європейські сертифікати, допускаючи до питної води, а також термін експлуатації не менше 10 років. Роботи необхідно проводити у вкрай стиснутих умовах, у приміщення утруднений вхід-вихід, також за вкрай жорстким графіком, тому що в готелі багато проживаючих та конференцій

Рішення

Демонтаж старої гідроізоляції робили мийкою під високим тиском до 300 атмосфер, а також шліфуванням бетонної поверхні алмазними чашками. Приміщення закрите, тому дуже рятувала система видалення пилу.

Після очищення деякі ділянки бетонної поверхні були ошпакльовані ремонтним складом Maxrite 500, так як були утворені каверни. Примикання стіна-підлога, стіна-стіна розшивалися та запаковувалися ремонтним матеріалом із пристроєм викружки.

Деформаційні шви, які були виявлені, також були закладені ремонтним матеріалом. На шви і примикання нанесли еластичний гідроізоляційний матеріал Maxseal. Flex з армуванням склосіткою. Це дозволить витримувати значні деформації.

Всю поверхню покрили також матеріалом Maxseal Flex. Даний матеріал активно використовується в усьому світі саме для гідроізоляції резервуаром з питною водою, має допуски та сертифікати.

Наша компанія вирішила успішно вирішила поставлені завдання, покриття Maxseal Flex прослужить не менше 10 років з огляду на дещо агресивне середовище: постійна наповненість водою, проведення дезінфекційних заходів.

 

Бажаєте отримати якісну гідроізоляцію?

Наші спеціалісти безкоштовно розроблять індивідуальне рішення для вашої проблеми, використовуючи перевірені технології.

Також виконають розрахунок кількості матеріалів та робіт


097 021 22 33

info@drizoro.com.ua


Запит на консультацію

    Запит консультацію по комплексу робіт

      Зателефонуйте мені